Письмо директору

Будуємо побутівку своїми руками

Сьогодні ми Вас навчимо, як побудувати побутівку своїми руками. Якщо у Вас вже є готовий проект майбутнього будиночка для тимчасового проживання, наступним кроком буде вибір ділянки, де і розміститься житлова побутівка. Зверніть увагу, що цей шматочок землі повинен бути без бур’янів. Щоб уникнути появи нових пагонів рослинності, обробіть ділянку.
Як тільки Ви позбулися бур’янів та іншої рослинності, приступайте до вирівнювання території, де буде розташовуватися вагончик для житла. Підготовлений майданчик накрийте поліетиленом. Зверху насипаємо пісок зі щебенем, це захистить плівку і вирівняє поверхню. Щоб вода під будинком не застоювалася, зробіть невеликий нахил конструкції, всього лише кілька сантиметрів, цього вистачить.
Наступним етапом буде встановлення бетонних блоків, які ми ховаємо під подвійним шаром руберойду і переходимо до роботи з брусами. З них необхідно зробити основу всієї конструкції. Не забудьте про водяний рівень, за допомогою якого ми повинні вирівняти майбутній будинок. Самі бруси укладають на бетонні блоки і зв’язують їх між собою скобами або листовим металом. Не забуваємо прикріпити дерев’яну основу до бетонних блоків. Після виконання цих робіт, ще раз перевіряємо рівні.
Переходимо до наступного етапу — встановлюємо каркас. Вертикальний каркас починають встановлювати з кутів. Після виготовлення тимчасової стяжки, потрібно вирівняти стійки і встановити металеві пластини кріплення. Далі, стійки перев’язуємо горизонтальними балками, зверху також робимо обв’язку брусом. Переходимо до крокв, їх потрібно укласти однаковим кроком, який може бути в 60 сантиметрів. Перед тим, як встановити покрівлю, потрібно зробити обрешітку і на неї кладемо покрівельний матеріал.
Щоб запланувати розташування вікон і дверей, потрібно по каркасу встановити додаткові стійки в тих місцях, де будуть отвори. Встановлюємо чорнову підлогу і обов’язково утеплюємо її. Всі стіни потрібно обтягнути ізоляційною плівкою, вона буде захищати приміщення від зовнішніх факторів. Далі, обшиваємо будинок матеріалом, який Вам найкраще підходить, це може бути як дерево, так і пластик. Утеплюємо конструкцію і переходимо до внутрішніх робіт. Тут необхідно буде всі незаплановані отвори обробити монтажною піною, після чого, слід нанести шпаклівку, щоб стіни довше Вам прослужили. І останній етап — забезпечення комфорту: ремонт, проведення комунікацій, дизайн інтер’єру.